پمپ سیرکولاتور موتورخانه

در حال نمایش 7 نتیجه

پمپ سیرکولاتور موتورخانه به جهت انتقال و به حرکت انداختن آب در سیستم های گرمایش و حرارتی ساختمان ها به کار می‌آید. فروش انواع پمپ سیرکولاتور موتورخانه برند بلندکاست با بهترین قیمت در فروشگاه دما استار که نمایندگی فروش انواع تجهیزات و تاسیسات موتورخانه در خیابان طالقانی تهران است. این محصولات از نوع سانتریفیوژ (Centrifuge) و برای به گردش در آوردن آب در موتورخانه یا شوفاژخانه بیشتر استفاده می شوند.

قیمت پمپ موتورخانه

الکتروپمپ های خطی بلندکاست ایران با توجه به قدرت و تکفاز یا سه فاز بودن قیمت های متنوعی دارند. برای استعلام قیمت پمپ سیرکولاتور موتورخانه با دما استار تماس بگیرید.

  • قیمت پمپ سیرکولاتور موجود در فروشگاه دما استار همراه با سنسور حرارتی تکفاز از قیمت 30/000/000 ریال شروع شده و تا قیمت حدودا 200/000/000 ریال موجود است.
  • قیمت پمپ سیرکولاتور تهران که همراه سنسور حرارتی سه‌فاز از قیمت 80/000/000 ریال شروع شده و تا قیمت حدودا 190/000/000 ریال موجود است.
  • شروع قیمت پمپ سیرکولاتور اتاترم بلند کاست تهران در دما استار، از رنج قیمتی 190/000/000 ریال تا 250/000/000 ریال است.

خرید پمپ سیرکولاتور موتورخانه

پمپ سیرکولاتور موتورخانه از پمپ رفت شوفاژ و پمپ برگشت آب‌گرم ساخته شده است. پمپ های رفت شوفاژ در ابعاد بزرگتر و از نوع ایرانی است اما پمپ‌های برگشتی در اندازه‌ی کوچک‌تر تک دور یا سه دور و از نوع خارجی می‌باشد.

از آنجایی که پمپ سیرکولاتور موتورخانه در سایزها و اندازه‌های متفاوت و مدل های متنوع است؛پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که برای انتخاب و خرید پمپ سیرکولاتور، با مشاوران حرفه ای دما استار تماس بگیرید.

کاربرد پمپ سیرکولاتور موتورخانه

پمپ‌های سیرکولاتور موتورخانه می‌توانند بدون وقفه در چرخه بسته کارکنند. از ضروری ترین کاربردهای این الکتروپمپ به استفاده از آن در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و ادارای اشاره کرد.

بهترین برندهای پمپ سیرکولاتور موتورخانه

از بهترین برندهای سازنده پمپ سیرکولاتور ایرانی می‌توان شرکت های زیر را نام برد:

  • صنایع پمپ ارس
  • بلند کاست تهران یا پمپ تهران
  • سمنان انرژی
  • آزاد البرز
  • صنایع پمپ سمنان

این برندها عموما کیفیت بالا و خدمات پس از فروش مناسبی دارند پمپ های ایرانی سیرکولاتور به صورت تک دور هستند.

از برندهای معروف خارجی پمپ های سیرکوله نیز می‌توان به برندهای گراندفوس (Grundfos) ساخت دانمارک، ویلو (Wilo) ساخت کشور آلمان و داب (DAB) محصول کشور ایتالیا اشاره کرد. همچنین برند های شناخته شده از کشور چین نیز پمپ ایمر، پمپ لئو و ... هستند.

سوالات متداول

 

قیمت پمپ سیرکولاتور موتورخانه است؟

جهت دریافت لیست قیمت پمپ سیرکولاتور موتورخانه، می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا در پیامرسان‌های دما استار، لیست قیمت را دریافت نمایید.

بهترین برندهای پمپ سیرکولاتور موتورخانه کدام اند؟

از برندهای معروف پمپ سیرکولاتور موتورخانه ساخت ایران، سمنان انرژی، صنایع پمپ سمنان، صنایع پمپ ارس، بلند کاست تهران و آزاد البرز هستند.

آیا خرید عمده پمپ سیرکولاتور موتورخانه شامل تخفیف خواهد شد؟

فروشگاه دما استار تضمین دهنده بهترین قیمت برای رضایت مشتریان عزیز است. ما برای خریدهای عمده و پروژه‌های بزرگ تخفیف ویژه لحاظ می‌کنیم.