قیمت اسکیمر استخر

نمایش دادن همه 3 نتیجه

برای اینکه سطح آب استخر شنا تمیز بماند به یک اسکیمر استخری (Skimmer Pool) نیاز است؛ تا عملیات پاکسازی را انجام دهد. این باکس ها از تجهیزات پهداشتی استخر بوده و به نوعی کار تصفیه آب استخر را انجام می‌دهند.

اسکیمر استخر مانند دروازه ای پاک کننده برای ورود مجدد آب به داخل فیلتر استخر عمل می‌کنند؛ در نتیجه زباله های بزرگی که شنارو هستند در این محفظه گیر می‌کنند. با این روش از ورود هر گونه آشغال به سیستم گردش آب استخر جلوگیری می‌شود.

قیمت اسکیمر استخری

همه استخرهای شنا استاندارد برای سیستم فیلتراسیون به این اسکیمرهای مستطیلی نیاز دارند. نکته مهم این است که قیمت اسکیمر استخر با توجه به اندازه و شرکت سازنده متفاوت است. برای خرید اسکیمر با دما استار تماس بگیرید و از مشاوران حرفه ای ما کمک بگیرید.


خرید اسکیمر استخر

یکی از تجهیزات ضروری استخر که وظیفه جمع‌آوری و خارج کردن ذرات چربی نظیر روغن و کرم ضد آفتاب، اجسام کوچک شناور روی آب، حشرات مُرده، زباله یا هر جسم شناور دیگری روی سطح آب بر عهده دارد. اسکمیر استخر یا کفگیر استخر نام دارد. چون این دستگاه در هنگام بتن ریزی استخر شنا نصب می‌شود باید در خرید آن دقت کرد؛ زیرا تعویض آن بسیار دشوار است؛ در نتیجه بهتر است یک اسکیمر استخر با کیفیت و درجه یک انتخاب کنید.

کفگیر یا اسکیمر استخر چگونه کار می‌کند؟

اسکیمر استخر شنا، هر نوع که باشد، برای انجام وظیفه مکیدن و تمیز کردن آب از سطح استخر دارای دو قسمت اصلی است: یک برگ گیر و یک پنجره برای مکش آب.

سبد برگ: این سبد در داخل کفگیر قرار دارد و محل گیر افتادن حشرات یا بقایای موجود در سطح آب استخر است. قبل از تصفیه آب توسط تصفیه خانه استخر، عملکرد صافی را انجام می‌دهد. تمیز کردن آن باید به صورت دوره ای انجام شود تا راهش مسدود نشود.

پنجره یا دروازه: پنجره یا دروازه کفگیر قسمت قابل مشاهده آن است و دارای یک صفحه لولایی است که از بازگشت زباله های گرفته شده، توسط سبد جمع آوری برگ به استخر جلوگیری می کند.

آیا خرید اسکیمر استخر ضروری است؟

بدون کفگیر یا اسکیمر استخر، زباله ها و مواد شیمیایی به درستی از استخر شما پاک نمی شوند. این کار شانس شما را برای یک استخر ابری و رشد جلبک افزایش می دهد. علاوه بر این، پمپ استخر شما مستعد ساییدگی و پارگی خواهد بود و احتمالاً قبل از تاریخ توصیه شده سازنده نیاز به تعویض دارد.

اسکیمر استخر را چند وقت یک بار تمیز کنیم؟

به طور معمول هر یک هفته یک بار اسکیمر استخر را تمیزکاری کنید. زیرا با تعویق انداختن این کار موجب مسدود شدن آن و پایین آمدن عملکرد اسکیمر استخر می‌شوید.