نمایش دادن همه 10 نتیجه

فروش انواع منبع دوجداره موتورخانه از 200 لیتر تا 2000 لیتر با سایز ضخامت ورق های مختلف؛ داری کیفیت بی نظیر همراه گارانتی در فروشگاه دما استار (مرکز فروش منبع دوجداره در تهران) واقع در خیابان طالقانی تهران بورس لوازم شوفاژخانه.

قیمت منبع دوجداره موتورخانه

برای استعلام قیمت منبع دو جداره با فروشگاه دما استار نمایندگی پخش تجهیزات و منبع آب گرم موتورخانه تماس بگیرید.

مرکز فروش منبع دوجداره در تهران


منبع دوجداره آب

مبدل حرارتی دو جداره دارای یک لایه اضافی است و به همین دلیل با نام دوجداره شناخته می شود. این مانع معمولاً از فلزی مانند مس یا فولاد (به روش گرم گالوانیزه) ساخته می‌شود و برای جدا کردن سیال خورشیدی از آب آشامیدنی کار می‌کند. از آلودگی سیال خورشیدی به ذخایر آب گرم شما نیز جلوگیری می کند.

حدس تفاوت بین دو مبدل حرارتی (یک دیوار و دو دیوار) کار راحتی است. یک مبدل حرارتی تک جداره فقط یک مانع دارد. در حالی که مبدل حرارتی دو جداره دارای یک لایه اضافی است. این مانع معمولاً از فلزی مانند مس یا فولاد ساخته می شود و برای جداسازی سیال خورشیدی از آب آشامیدنی کار می کند. همچنین آسیب پذیربودن آن کمتر است.

طراحی و عملکرد مخزن آب گرم دوجداره

معمولا ساخت مخزن های دوجداره به صورت افقی (به شکل دو استوانه تو در تو) است که اغلب در منبع آب موتورخانه مرکزی ساختمان ها آن را تعبیه و نصب میکنند. در این منبع ها یک سیال به عنوان واسط انتقال حرارت (آب در سیستم گرمایشی ساختمان) وجود دارد که در معرض تماس مستقیم با سطح گرمایشی (دیگ) است و انرژی گرمایی را جذب کرده و آن را به آب گرم مصرفی ساختمان انتقال می دهد.

ظرفیت منبع های آب گرم دوجداره از 300 لیتر تا 2000 لیتر است که برای بدست آوردن ظرفیت مورد نیاز مخزن آب گرم باید مواردی مثل تعداد واحدها، نوع کاربری، ضریب تقاضا و ضریب همزمانی مصرف برای هر واحد بین 100 الی 200 لیتر را در نظر داشته باشید.

اجزای تشکیل دهنده منبع آب گرم دوجداره شامل:

  • پمپ سیرکولاتور.
  • لوله شیب. لوله هواگیری.
  • لوله غوطه ور که اجازه می دهد تا آب خنک بدون رقیق کردن آب گرم موجود در مخزن بخاری وارد شود.
  • میله آند- میله آند معمولاً از فولاد ساخته می شود که دور آن منیزیم یا آلومینیوم پیچیده شده است.
  • شیر فلکه - شیر اطمینان - شیر تخلیه - شیر هواگیری.

قیمت منبع دوجداره گالوانیزه

معمولا تانک های آب گرم دوجداره را از جنس گالوانیزه گرم می سازند چرا که استفاده از ورق گالوانیزه گرم کیفیت بهتری به کار میدهد و مانع از زنگ زدگی و خوردگی زودهنگام منبع می شود.

قیمت مخزن های آب گرم دوجداره نسبت به منبع های آب گرم کویل دار مقرون به صرفه تر است. دلیل آن نیز برمیگردد به عدم نیاز به پمپ سیرکولاتور، برای گردش آب گرم در جداره گرم کننده و افت فشار بسیار کم در منبع دوجداره که کمک می کند تا بتوان آب گرم مصرفی را تا چهار طبقه و فقط با یک لوله برگشت و بدون پمپ گرم نگه داشت.

به هر حال به دلیل نوسانات قیمتی این روزها در بازار و ثابت نبودن نرخ ها، بهتر است برای خرید و اطلاع از قیمت به روز منبع آب گرم دوجداره با مشاوران ما در دما استار تماس حاصل نمایید.

ضخامت منبع آب گرم دوجداره افقی گالوانیزه

در این نوع مخازن به دلیل جریان نداشتن سیالات (آب، گاز) با فشار بالا، از ورق هایی با ضخامت بالا استفاده نمی کنند و ضخامت را با دو عدد نشان میدهند به عنوان مثال منبع دوجداره 5-3 (ضخامت جداره داخلی 5 میلی متر و ضخامت جداره خارجی 3 میلی متر است).

همچنین در منبع دو جداره به علت فشار بیشتر بخش درونی منبع که ناشی از فشار آب شهری است، باید ضخامت ورق گالوانیزه جداره داخلی بیشتر از ضخامت ورق گالوانیزه جداره بیرونی که صرفا آب گرم دیگ در آن جریان دارد، باشد.