جارو استخری

نمایش دادن همه 12 نتیجه

یکی از ضروریات مهم برای تمیزی استخر، داشتن یک جارو استخری خوب است. این وسیله می تواند زباله­‌های درون استخر و هر نوع کثیفی کف و دیواره­ های استخر را تمیز کند. جارو برقی استخر انواع مختلفی دارد که شامل جاروی استخر دستی، جارو تمام اتوماتیک و جارو استخری نیمه اتوماتیک است.

قیمت انواع جارو استخر

برای استعلام از موجود بودن کالای مورد نظرتان و همچنین قیمت جارو استخر با فروشگاه دما استار تماس بگیرید.


1. جارو استخر دستی

جارو استخر دستی از تجهیزات ساده و کمکی برای نگهداری و تمیزی استخر به حساب می ­آید. در سه نوع جارو استخر دستی با فیلتر تصفیه، بدون فیلتر تصفیه و جارو استخر دستی متصل به سیستم تصفیه در بازار موجود است.

جارو استخر دستی متشکل از اجزای زیر است:
  • گاری چرخدار (بزرگ و کوچک).
  • پمپ (قدرت و برند پمپ بستگی به سفارش خریدار و نیز حجم استخر دارد).
  • فیوز برق و کابل برق (طول کابل بر اساس نظر خریدار).
  • شلنگ مکنده هرزگرد (هرزگرد جهت جلوگیری از پیچش و یا پاره شدن شیلنگ) در اندازه 9، 12 و 15 متری.
  • میله دسته جاروب در دو مدل ساده و تاشو (یا همان تلسکوپی).
  • سر جاروب در مدل­های متنوع.
  • شلنگ خروجی که متراژ آن بنا به سفارش خریدار تعیین میگردد.

2. جارو استخر تمام اتوماتیک:

جاروی تمام اتوماتیک استخر (رباتیک) از موتوری قوی (پمپ) و بدنه­ای سبک و قابل حمل برخوردار است. عملکرد آن اینطور است که میتواند روی سطوح عمودی و افقی در کف و دیواره ­های استخر به صورت اتوماتیک حرکت کند و نیازی به اپراتور برای پاک سازی نیز ندارد.

جاروی رباتیک با مکش آب درون استخر آن را بوسیله فیلترهای کارتریج داخلی تصفیه میکند و دوباره به استخر باز میگرداند. از مهمترین مشخصه جارو استخری کار کردن آن با ولتاژ 24V است و اینکه هیچ نوع خطری برای شناگر ندارد.

برای اطلاع از قیمت ربات تمیزکننده استخر با دما استار تماس بگیرید.

3. جارو استخر نیمه اتوماتیک:

جارو استخر نیمه اتوماتیک کار خود را با استفاده از پمپ و نیرو کششی به صورت دینامیکی انجام میدهد و میتواند به تمام نقاط استخر دسترسی داشته باشد. همچنین از قسمت زیرین برای جمع کردن آلودگی­ ها و ذرات ته نشین شده استفاده میکند. برای استفاده از آن کافیست جارو را به پمپ تصفیه یا اسکیمر متصل کنید و در کف استخر قرار دهید.

کاربرد جارو برای استخر

جاروهای استخر اساساً مانند جاروبرقی عمل میکنند، فقط تفاوتشان در خشکی و آب است. میتوانند در استخر شما پرسه بزنند و زباله ها را از بین ببرند و در وقت و تلاش شما برای انجام کار با دست صرفه­ جویی کنند.

لذا بخش مهم نگهداری از استخر، جارو کردن آن است. چراکه پاک کردن مواد خارجی از استخر، آب را تمیز، شفاف و قابل استفاده نگه می­دارد. علاوه بر این، با از بین بردن برگ­ها و شاخه ­ها، تعداد حشراتی که دوست دارند از آنها تغذیه کنند نیز کاهش می­ یابد.

مدل­ های اولیه جارو استخر و سیر تکاملی آن

اولین تمیزکننده استخر یا همان جارو استخر، در سال 1912 توسط شهروند پیتسبورگ، جان ام دیویسون، اختراع شد. پس از آن در سال 1937، اولین پاک کننده استخر در سمت مکش توسط روی بی اورسون از شیکاگو اختراع شد و به نام "پاک کننده استخر شنا" نامگذاری شد.

در سال 1953، یکی دیگر از پاک کننده­های مکش استخر توسط فردی به نام جوزف ایستروپ ساخته شد که اختراع خود را "پاک کننده استخر" نامید. دو سال بعد جارو استخر دستی تبدیل به مدل خودکار شد و اولین تمیزکننده واقعی خودکار استخر با نام "تمیزکننده خودکار استخر" توسط اندرو ال پانسینی اختراع شد. اولین پاک کننده استخر که موثر برای از بین بردن کف، کثیفی و سایر تجمعات از کف و دیواره­ های کناری استخر، برای پراکنده کردن مواد خارجی در آب و حذف آنها توسط یک فیلتر پمپ معمولی بود.

بعد از آن اولین پاک کننده استخر رباتیک را رابرت بی مایرز در سال 1967 که با برق کار میکرد، اختراع نمود. پاک کننده بعدی با نام پاک کننده سمت فشار توسط Melvyn Lane Henkin در سال 1972 اختراع شد. از سه چرخ استفاده میکرد تا به دستگاه اجازه دهد تا در مسیری تصادفی در سطح کشتی استخر حرکت کند و زباله­ ها را از آن خارج کند. از این نوع سیستم، اکثراً صاحبان استخرهای مدرن بهره می بردند.

بنابراین رفته رفته و با ورود تکنولوژی و علم نوین، این وسیله کاربردی نیز پیشرفت­ هایی داشته و توانسته از مدل­های قدیمی و اولیه سبقت گرفته و به مدل­های امروزی تبدیل شود.

قیمت بهترین جاروی استخری
فروش انواع جارو استخر از بهترین برندهای موجود در بازار تهران

برای انتخاب بهترین برند جارو استخر با توجه به فضای استخر و بودجه موردنظرتان، میتوانید از کارشناسان با تجربه ما در دما استار مشاوره بگیرید و تجربه خرید موفقی داشته باشید.