جارو استخری

در حال نمایش 12 نتیجه

جاروبرقی استخری یک وسیله مؤثر جهت جمع‌آوری ذرات معلق در کناره، کف و محیط داخلی آب استخر است، علاوه بر حذف ذرات معلق، استفاده از جارو استخری برای حفظ کیفیت آب استخر نیز بسیار حائز اهمیت است. جاروهای استخری از مهم‌ترین تجهیزات استخر بوده و در 3 مدل: جاروی استخر دستی، جارو تمام اتوماتیک و جاروبرقی استخری نیمه اتوماتیک موجود هستند.

قیمت جارو استخر

قیمت جارو استخری به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کلی در بازار قیمت جارو استخری از 50,000,000 ریال تا 2,000,000,000 ریال موجود است. برای انتخاب مدل مناسب جارو استخری دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک با دما استار تماس بگیرید.

قیمت بهترین جاروی استخری
فروش انواع جارو استخری از بهترین برندهای موجود در بازار تهران

عوامل تاثیرگذار در قیمت جارو استخری

 • اندازه استخر: قیمت جارو استخری به طور مستقیم با اندازه استخر مرتبط است. استخرهای بزرگتر نیاز به جارو استخری بزرگتری دارند که قیمت آن بیشتر است.
 • نوع جارو استخری: هر یک از نوع‌های جاروی استخری، از جمله جارو بات تمام اتوماتیک، جاروی دستی اسخر، جاروی نیمه اتوماتیک؛ قیمت متفاوتی دارند. که هر کدام آپشن‌های ویژه‌ای دارند.
 • برند: برندهای مختلف جارو برقی استخری، با کیفیت و ویژگی‌های متفاوتی عرضه می‌شوند و مدل های رباتیک چون خارجی هستند؛ قیمت بسیار بالایی دارند.
 • ویژگی‌های فنی: برخی از جاروهای استخری‌ دارای ویژگی‌های خاصی چون موارد زیر هستند. قدرت موتور، جنس جارو و سایر ویژگی‌های فنی می‌تواند قیمت جارو استخری را تحت تأثیر قرار دهد.

برای استعلام از موجود بودن کالای مورد نظرتان و همچنین قیمت جارو استخر با فروشگاه دما استار تماس بگیرید.

انواع جارو استخری

جارو استخری به سه دسته جاروی استخر دستی، جاروی استخر اتوماتیک و جاروی استخر نیمه اتوماتیک تقسیم می‌شود:

1. جارو استخر دستی

جارو استخر دستی از تجهیزات ساده و کمکی برای نگهداری و تمیزی استخر به حساب می ‌آید. در سه نوع جارو استخر دستی با فیلتر تصفیه استخر، بدون فیلتر تصفیه و جارو استخر دستی متصل به سیستم تصفیه در بازار موجود است.

جارو استخر دستی متشکل از اجزای زیر است:
 • گاری چرخدار (بزرگ و کوچک).
 • پمپ (قدرت و برند پمپ بستگی به سفارش خریدار و نیز حجم استخر دارد).
 • فیوز برق و کابل برق (طول کابل بر اساس نظر خریدار).
 • شلنگ مکنده هرزگرد (هرزگرد جهت جلوگیری از پیچش و یا پاره شدن شیلنگ) در اندازه 9، 12 و 15 متری.
 • میله دسته جارو در دو مدل ساده و تاشو (یا همان تلسکوپی).
 • سر جارو در مدل­‌های متنوع.
 • شلنگ خروجی که متراژ آن بنا به سفارش خریدار تعیین میگردد.

2. جارو استخری تمام اتوماتیک:

جارو اتوماتیک استخر (رباتیک) از موتوری قوی (پمپ) و بدن‌ه­ای سبک و قابل حمل برخوردار است. عملکرد آن اینطور است که میتواند روی سطوح عمودی و افقی در کف و دیواره‌های استخر به صورت اتوماتیک حرکت کند و نیازی به اپراتور برای پاک سازی نیز ندارد. برای دریافت قیمت جارو استخری اتوماتیک با ما در تماس باشید.

جارو اتوماتیک استخر  

جاروی رباتیک استخر با مکش آب درون استخر آن را بوسیله فیلترهای کارتریج داخلی تصفیه می‌کند و دوباره به استخر باز می‌گرداند. از مهم‌ترین مشخصه جارو استخری کار کردن آن با ولتاژ 24V است و اینکه هیچ نوع خطری برای شناگر ندارد.

برای اطلاع از قیمت ربات تمیزکننده استخر با دما استار تماس بگیرید.

3. جارو استخر نیمه اتوماتیک:

جارو استخری نیمه اتوماتیک کار خود را با استفاده از پمپ و نیرو کششی به صورت دینامیکی انجام می‌دهد و می‌تواند به تمام نقاط استخر دسترسی داشته باشد. همچنین از قسمت زیرین برای جمع کردن آلودگی­ ها و ذرات ته نشین شده استفاده می‌کند. برای استفاده از آن کافیست جارو را به پمپ تصفیه یا اسکیمر متصل کنید و در کف استخر قرار دهید.

جارو نیمه اتوماتیک استخر  

برندهای متنوع جارو استخری در فروشگاه دما استار

 1. جارو استخر رباتیک زودیاک در انواع مختلف
 2. جارو برقی استخری برند ایمکس
 3. جاروی دستی استخر برند کوکیدو درجه یک
 4. جارو استخر اتوماتیک برند هایوارد
 5. جارو استخری اتوماتیک وایپر

کاربرد جارو استخر

جاروهای استخر اساساً مانند جاروبرقی عمل می‌کنند، فقط تفاوتشان در خشکی و آب است. می‌توانند در استخر شما پرسه بزنند و زباله ها را از بین ببرند و در وقت و تلاش شما برای انجام کار با دست صرفه­ جویی کنند.

لذا بخش مهم نگهداری از استخر، جارو کردن آن است. چرا که پاک کردن مواد خارجی از استخر، آب را تمیز، شفاف و قابل استفاده نگه می­‌دارد. علاوه بر این، با از بین بردن برگ­‌ها و شاخه ­ها، تعداد حشراتی که دوست دارند از آن‌ها تغذیه کنند نیز کاهش می­‌یابد. به همین دلیل به جارو نظافت استخر نیز معروف می‌باشند.

راهنمای انتخاب و خرید جارو استخری

برای خرید جارو استخری مناسب مصرف خودتان باید به نکات زیر توجه کنید:

 • اندازه و ابعاد استخر: اندازه و ابعاد استخر مهم ترین مسئله برای خرید بهترین جاروی استخر موردنظر شماست. علاوه بر آن موارئ دیگری از جمله خانگی یا عمومی، سرباز یا سرپوشیده بودن استخر از اهمیت بالایی در هنگام خرید برخوردار است.
 • تعیین محل تعبیه: در هنگام تعبیه باید به فاصله منبع تغذیه از انتهای استخر و عمق استخر توجه داشته باشید. همچنین در خرید جارو های استخر رباتیک طول سیم دستگاه متناسب با اندازه استخر شما باشد. در جارو های دستی نیز باید طول شلنگ خرطومی اهمیت دارد.
 • میزان کار کرد جارو: بسته به اندازه استخر نوع کار کرد جارو هم باید بالاتر باشد تا بتواند راندمان کاری بهتری داشته باشد و استخر پاکیزه تری به شما تحویل دهد.

برای انتخاب بهترین برند جارو استخر با توجه به فضای استخر و بودجه موردنظرتان، می‌توانید از کارشناسان با تجربه ما در دما استار مشاوره بگیرید و تجربه خرید موفقی داشته باشید.