در حال نمایش 10 نتیجه

هنگام تصمیم گیری برای خرید فن کویل سقفی توکار پارامترهای زیادی در نظر گرفته می‌شود، که قیمت دستگاه از جمله مهمترین مواردی است که خریدار ملزم به آگاهی از آن است؛ تا بنا بر بودجه در نظر گرفته شده، فن کویل سقفی توکار مدنظر خود را خریداری نماید.

قیمت فن کویل سقفی توکار

قاعدتا عوامل مهمی در تعیین قیمت نهایی فن کویل سقفی تاثیر گذار هستند. که می‌توان موارد زیر را لیست قرار داد:

 1. نوع فن کویل (توکار یا روکار بودن آن)
 2. برند (شرکت تولید کننده ایرانی یا خارجی)
 3. ابعاد و ظرفیت دستگاه ( 200 الی 1200 فوت مکعب)
 4. جنس و کیفیت فن کویل سقفی
 5. نوع موتور فن کویل سقفی توکار
 6. طول عمر و راندمان
 7. نوع موتور فن کویل مدل سقفی
 8. فیلترهای موجود در دستگاه
 9. طراحی و زیبایی دستگاه
 10. صدای کم دستگاه در هنگام استفاده

انواع فن کوئل سقفی توکار


فن کوئل‌های مدل سقفی همانطور که از نامشان پیداست قابلیت نصب درون سقف را دارند و به طور کلی به دو دسته فن کویل سقفی توکار و روکار دسته بندی می‌شوند.

به دلیل قیمت پایین و کاملا مقرون به صرفه این فن کوئل‌ها و همینطور صدای کمتر به نسبت انواع دیگر، به نوعی پرچم دار فروش فن کویل در بازار هستند. این مبدل‌های حرارتی کم صدا با عبور هوا از کویل‌های سرد و یا گرم، باعث رسیدن دمای هوای سیال به درجه مدنظر می‌شوند. و هوا را به صورت افقی به محیط می‌دمند.

 • فن کویل سقفی توکار: یکی از پرکاربردترین فن کویل های سقفی است که درون سقف کاذب قرار داده می شود و در نهایت به درخواست خریدار، دریچه هوا تنظیم می گردد.
 •  فن کویل سقفی روکار: این نوع از فن کوئل ها بدلیل هوادهی بیشتر، نصب و نگهداری آسان و از سویی برخورداری از فیلتر قابل تعویض و شستشو و قیمت کمتر در مقایسه با انواع دیگر، برای ساختمان هایی که فاصله سقف تا زمین بیشتر از حد معمول است بسیار محبوب و پرطرفدار است.
از این رو می توان ویژگی های فن کوئل های سقفی روکار و توکار را اینگونه در نظر گرفت:
 1. قیمت بسیار مناسب
 2. نصب آسان
 3. صدای کم
 4. مصرف انرژی بهینه
 5. کاربرد دو زمانه سرمایش و گرمایش
 6. کاهش هدر رفت انرژی
 7. عدم اشغال فضای زیاد
 8. هزینه بسیار پایین تعمیر و نگهداری
 9. قابلیت تعویض و شستشو آسان فیلترها

قیمت فن کوئل های سقفی در بازار تهران

از آنجایی که برندهای معتبر و متفاوتی از لحاظ کیفیتی در بازار وجود دارند، قیمت فن کوئل های سقفی توکار در بازار تهران در بازه قیمتی 6.000.000 الی 15.000.000 تومان باتوجه به نوع برند، موتور و سایر اقلام فوق قرار دارد.

انواع فن کوئل زمینی از برندهای معتبر موجود است.

قیمت فن کویل های سقفی روکار نیز باتوجه به مطالب گفته شده که تعیین کننده قیمت نهایی فن کوئل هستند؛ در بازه قیمتی 7.500.000 الی 16.084.000 تومان قرار دارد.

بهترین برند فن کوئل های سقفی در بازار تهران

برندهای معتبر و محبوب ایرانی و خارجی بسیاری در بازار هستند که تولید و عرضه فن کویل های سقفی را به بهترین نحو و با کیفیت عالی روانه بازار می‌کنند. از این رو بهترین برند فن کوئل های سقفی در بازار تهران شامل موارد زیر می شود.

 • مدیا
 • ال جی
 • هایسنس
 • دمیرسان
 • آذر تهویه
 • سرما آفرین
 • تهویه ساز
 • ساران

نحوه خرید حضوری و آنلاین فن کوئل سقفی

به صورت معمول آگاهی کامل از کالا شرط اول در خرید آن محسوب می شود. نحوه خرید حضوری و آنلاین فن کوئل زمینی و سقفی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و داشتن اطلاعات کافی از جمله: ظرفیت فن کویل، دولوله و یا چهار لوله بودن آن، گارانتی و خدمات پس از فروش، بسیار لازم و ضروری است. چراکه فن کویل های سقفی دارای ظرفیت های متفاوتی از 200 تا 1200 فوت مکعب هستند، که به تناسب فضای مورد استفاده ظرفیت مورد نیاز انتخاب می گردد.

مشاوره تخصصی قبل از خرید یکی از بهترین پارامترهایی است که یک فروشگاه معتبر در این خصوص ارائه می دهد. در صورت خرید آنلاین با یک جستجو در فروشگاه های معتبر می توان از ویژگی های فن کویل و نظرات کاربران بهره برد. و همچنین با مقایسه قیمت برندهای متفاوت به بهترین نتیجه دست یافت.

خیایان طالقانی نیز بهترین گزینه جهت خرید حضوری فن کویل سقفی در بازار تهران است. که با وجود فروشگاه های معتبر، محصولات متنوع از برندهای مختلف و دریافت مشاوره تخصصی قبل از خرید، انتخاب را آسانتر خواهند کرد.