فن کویل سرمایشی گرمایشی تهویه

در حال نمایش 22 نتیجه

فروش انواع فن کویل خانگی، سقفی و زمینی از برندهای معتبر در مرکز پخش دما استار تهران با بهترین قیمت. مدهای جدید فن کویل سرمایشی و گرمایشی را می توانید در این صفحه مشاهده کنید. همچنین این دستگاه ها کاربرد تهویه هوا دارند.

قیمت فن کویل خانگی

برای استفاده از دستگاه Fan Coil Unit مسکونی با توجه به متراژ محیط مورد نظر فن کویل را خریداری کنید. اگر نیاز به مشاوره و کمک دارید حتما با دما استار تماس بگیرید. قیمت فن کویل خانگی در مدل های سقفی و زمینی با ظرفیت CFM 150 تا 1200 CFM کاملا متفاوت است.

قیمت فن کویل سرمایشی گرمایشی و تهویه برای خرید خانگی

برای مشاهده مشخصات فنی و اطلاعات بیشتر روی هر محصول کلیک کنید.

فن کویل های خانگی با قیمت مناسب موجود در دما استار:

  • فن کویل سقفی Ceiling fan coil
  • فن کویل زمینی Ground fan coil

خرید انواع فن کویل موجود در بازار تهران

هنگام انتخاب فن کویل، اول باید نوع آن را مشخص کنید. البته که دامنه کاربرد و محل قرارگیری، ابعاد و ظرفیت CFM (Cubic Feet Minute) نیز در مراحل بعد باید در نظر گرفته شود.

ظرفیت فن کویل خانگیحداکثر زیربنای مورد استفاده
(CFM)200 12 متر مربع
(CFM)30020 متر مربع
(CFM)40028 متر مربع
(CFM)60040 متر مربع
(CFM)80056 متر مربع
(CFM)100070 متر مربع
(CFM)120080 متر مربع

اگر به‌ قصد خرید فن کویل وارد بازار شوید، با نمونه‌ها و مدل‌های مختلفی مواجه می‌شوید که بسته به نوع نیاز باید انتخاب گردند؛ شما می‌توانید از این دستگاه ها (Fan Coil Unit) در کارگاه‌های صنعتی و مجموعه‌های بزرگ تولیدی تا خانه‌ها و آپارتمان‌های کوچک و یا ویلا استفاده کنید.

فن کویل خانگی

مدل‌های فن کویل خانگی، از جمله پرفروش‌ترین و پراستفاده‌ترین تجهیزات کنترل حرارتی و برودتی هستند که در بازار عرضه می‌شوند.

با خرید فن کویل خانگی با توجه به متراژ ساختمان می توانید سرمایش، گرمایش و هچنین تهویه هوای منزل مسکونی خود را تامین کنید. این سیستم‌ها بسته به منبع خروجی و نوع انرژی مورداستفاده، انتخاب می‌گردند.

مدل‌ سقفی توکار

اگر به دنبال خرید فن کویل کم‌دردسر و با نصب و راه‌اندازی آسان هستید، این مدل با توجه‌ به این که در سقف قرار می‌گیرد، به‌راحتی نصب می‌شود. در اکثر پروژه‌های ساختمانی، فن کویل سقفی از بهترین گزینه‌های پیش رو است. یک دریچه نیز برای بررسی و سرویس فن کویل در نظر گرفته شده است.

فن کویل مدل زمینی

مدل‌های فن کویل زمینی، به‌ صورت عمودی و روی زمین نصب می شوند. این دستگاه‌ها یک انتخاب عالی برای محیط‌های مسکونی و اداری هستند و به‌ طور کلی فضاهایی که جایی برای سقف کاذب ندارند، گزینه خوبی محسوب می شوند

علاوه‌برآن، یک عیب بزرگ دارند که موجب گرفتن فضای زیادی خواهند شد. اما وقتی راهی نباشد، خرید فن کویل زمینی منطقی است.

فن کویل صنعتی

همان‌طور که مشخص است، فن قیمت فن کویل صنعتی نیز بالاتر خواهد بود و البته به‌ عنوان یونیت هیتر نیز شناخته می‌شود. غالباً از نظر طراحی و فرم ساختاری مشابه فن کویل خانگی هستند، اما از نظر دوام فنی و استقامت، گزینه‌ای به‌مراتب قدرتمندتر به‌حساب می‌آیند.

فن کویل برقی و گازی

فن کویل برقی به‌عنوان دمنده هوا در نظر گرفته می‌شود و باتوجه‌به نرخ و تغییرات دمایی، می‌تواند سیالات را در مسیر جریان دهد. البته از نظر برخی، چیزی به‌عنوان فن کویل برقی در بازار موجود نیست و صرفاً با محصولی تحت عنوان هیتر برقی مواجه هستیم که به‌راحتی در ساختمان‌ها نصب می‌گردد.

اگر قصد خرید فن کویل گازی خانگی را دارید، باید بدانید که این دستگاه نیز اساساً اشتباه نام‌گذاری شده است. چون سیالی که برای جریان‌سازی در این متریال استفاده می‌شود آب خواهد بود. گازها معمولاً در کولرهای اسپیلت مورداستفاده قرار می‌گیرند و اساساً فرم کارکرد و ساختار آن‌ها با تصورات متفاوت خواهد بود.

فن کویل کاستی

تعداد تقسیم‌بندی‌ها در بحث فروش فن کویل خانگی و صنعتی بسیار گسترده‌تر است. مدل کاستی که به دلیل نصب در سقف کاذب، معمولاً کم‌ دردسر محسوب می‌شود یک انتخاب عالی خواهد بود.

همین‌طور فرم و ظاهر مناسبی دارد و بنابراین اگر می‌خواهید در محدود و کوچک از آن استفاده کنید بهترین انتخاب است. در حال حاضر در مراکز خرید، ادارات و سازمان‌ها عمدتاً از فن کویل کاستی استفاده می‌گردد.

فن کویل کاستی یک‌طرفه

یکی دیگر از دسته‌بندی‌های انواع فن کویل کاستی، مدل‌هایی است که به‌عنوان سیستم تهویه مرکزی استفاده گردیده و طراحی این محصول به شکلی است که جریان هوا را یک‌طرفه عبور می‌دهد و به‌راحتی روی انواع بافت‌های سقفی نصب می‌گردد.

فن کویل کاستی چهارطرفه

مدل‌های چهارطرفه فن کویل، از 4 جهت متداوم برای انتقال و جریان دهی گرما و سرما استفاده کرد و معمولاً دارای پمپی برای خارج‌کردن آب کندانس هستند. این دستگاه‌ها با استفاده از ریموت نیز قابل‌کنترل خواهند بود.

فن کویل کانالی یا داکتی

و در نهایت آخرین دستگاه از دسته‌بندی انواع فن کویل، مدل‌هایی با فشار بالا و استاتیک مقاوم و خارجی است که مشابه فن کویل سقفی توکار نیز طراحی شده است. فن کویل کانالی به دلیل سروصدای بالا و حجم هوای کمی بیشتر، در راهروهای ساختمان‌های تجاری و بزرگ، لابی‌ها و مراکزی که سقف بلندی دارند مورداستفاده قرار می‌گیرند.