فیلتر کارتریجی استخر

در حال نمایش 7 نتیجه

دقت بالا یکی میکرون در تصفیه آب و شفاف کردن آب استخر از مهمترین ویژگی های فیلتر کارتریجی استخر است. همچنین فیلترهای کارتریجی در استخر، فضای کمتری اشغال میکنند. در کل می توان گفت کیفیت بالایی در تصفیه آب استخر مانند فیلتر شنی استخر دارند.

قیمت فیلتر کارتریجی استخر

انواع مدل های معتبر فیلتر کارتریجی مخصوص تصفیه آب استخر موجود است. برای استعلام قیمت فیلتر کارتریجی استخر با فروشگاه دما استار تماس بگیرید.

مشاوره حرفه ای جهت انتخاب مناسب فیلتر کارتریجی تصفیه آب با یک تماس تلفنی با دما استار؛ همچنین امکان خرید حضوری از دفتر فروش در طالقانی تهران وجود دارد.

مدلدمافشارتصفیهآبدهیقیمت (ریال)
CF-B-11543/463/27/972/000/000
CF-B-12543/490/711/3482/000/000
CF-B-13543/4127/115/ 8995/000/000
CF-B-14543/4181/622/7114/000/000
CF-A-15543/4217/827/23198/000/000
CF-A-16543/4272/434/05201/000/000
CF-A-17543/4363/245/41212/000/000

اهمیت خرید فیلتر کارتریجی استخر

آخرین خط دفاعی شما در به دام انداختن زباله ها به طور مداوم و دور نگه داشتن آنها از استخر شما استفاده از فیلتر است. لذا خریداری نوع مناسب فیلتر و تمیز نگه داشتن آن تا حد امکان بسیار مهم است. انواع فیلتر در بازار موجود است. هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. اگر به دنبال بهترین شفافیت و تمیزی هستید، محیط و فضای در دسترس شما به نگهداری فیلتر و تجهیزات آن تعیین می کند که کدام نوع فیلتر برای شما ایده آل است.

دما استار پخش کننده انواع پمپ استخری و فیلتر استخر با بهترین قیمت در خیابان طالقانی بازار اصلی فروش لوازم استخری در تهران است.

فیلتر کارتریجی استخر چیست؟

فیلتر کارتریج استخر یک فیلتر استوانه‌ ای است که حاوی یک عنصر چین‌ دار (معمولاً از کاغذ، پنبه یا پلی‌استر) است که ذرات یا ناخالصی‌ها را از استخر شما فیلتر می‌ کند.

فیلترهای کارتریجی استخر می توانند ذرات بین 10 تا 20 میکرون (در مقایسه با 20 تا 40 میکرون برای ماسه) را به دام بیندازند و در سرعت های آهسته عملکرد خوبی داشته باشند. میکرون مخفف میکرومتر است، یعنی یک میلیونیم متر، بنابراین ما در مورد زباله های بسیار ریز صحبت می کنیم!

این بزرگترین عامل پرفروش بودن فیلتر کارتریجی است. به طور طبیعی، ایده حذف ذرات کوچکتر برای افزایش شفافیت آب استخر بسیار جذاب است. پس اگر یک فیلتر کارتریج را روی استخر خود قرار دهید که آب آن کیفیت ندارد، آب را جلا می دهد.

نحوه عملکرد فیلتر کارتریجی استخر

فیلتر کارتریجی به همراه پمپ استخر کار می کند تا آب شما را فیلتر و شفاف نگه دارد. بدین صورت که پمپ آب را وارد مخزن فیلتر می کند، جایی که آب از میان چین های کاغذ یا پلی استر جریان می یابد. اینها هر گونه زباله را قبل از اینکه آب به داخل آب استخر برگردانده شود جمع آوری می کند.

بر خلاف فیلترهای شنی که از فیلتر عمقی استفاده می کنند (یعنی ذرات در یک مسیر به دام می افتند)، فیلترهای کارتریج از فیلتر سطحی استفاده می کنند (یعنی ذرات روی سطح باقی می مانند). این بدان معنی است که به جای شستشوی معکوس برای از بین بردن زباله ها، فیلتر پلیسه شده از مخزن خارج می شود و شلنگ آن پایین می رود.

مزایای فیلتر استخر کارتریجی

  • فیلتر کارتریج می‌تواند زباله‌های ریزتری را نسبت به فیلتر شنی جمع‌آوری کند.
  • راندمان بالایی دارد؛ می توانند دو برابر بیشتر از یک فیلتر شنی آلودگی و زباله را از بین ببرند. منطقه فیلتراسیون بزرگتر به آب اجازه می دهد تا از طریق کارتریج حرکت کند و ذرات کوچکتر را حذف کند.
  • تعمیر و نگهداری آن آسان است و نیازی به شستشوی معکوس ندارد لذا صرفه جویی در آب دارند.
  • لوله کشی آن راحت‌تر از فیلتر شن و ماسه یا DE است. نیازی به شیر چند پورت یا بک واش هم ندارند.

حفظ و نگهداری فیلتر کارتریج تصفیه استخر

  1. برای تمیز کردن فیلتر خود لازم نیست منتظر بمانید تا PSI شما بالا باشد. برای جلوگیری از تجمع آلودگی، هر سه تا چهار هفته یک بار به آن شلنگ بدهید. اگر خاک برگ زیاد یا باران شدید دارید، می‌توانید این کار را بیشتر انجام دهید. تمیز کردن عمیق باید هر سه ماه یکبار انجام شود تا ذرات سرسخت حذف شوند. این می‌تواند از آسیب فیلتر و کیفیت پایین آب جلوگیری کند.
  2. متعادل نگه داشتن آب استخر؛ این می‌تواند از رشد جلبک و پوسته پوسته شدن جلوگیری کند که می‌تواند فیلتر شما را مسدود کند یا به آن آسیب برساند. کفگیرهای خود را به طور مرتب خالی کنید تا زباله ها در فیلتر شما جمع نشوند.
  3. مطمئن شوید که تمیزکننده استخر خود را به طور منظم اجرا می‌کنید. این کار زباله های اضافی را جمع می کند و از کار بیش از حد فیلتر استخر شما جلوگیری می‌کند.

زمان تعویض فیلتر کارتریج استخر

وقت آن است که کارتریج فیلتر خود را تعویض کنید؛ یعنی زمانی که آنها دیگر نمی توانند آب را به درستی فیلتر کنند. یک شاخص اولیه که نشان می دهد آنها نیاز به تعویض دارند این است که نوارهایی که چین ها را محکم می کنند شروع به از هم پاشیدن کنند. این کار باعث شل شدن چین‌ها و کاهش راندمان کارتریج برای فیلتر کردن آب می‌شود. این ایده خوبی است که کارتریج های قدیمی را تا زمانی که از هم نپاشند، نگهداری کنید.