قیمت دستگاه رطوبت گیر استخر

در حال نمایش 5 نتیجه

پخش انواع رطوبت گیر استخری مخصوص تهویه هوا با بهترین کیفیت از برند معتبر هایواتر در فروشگاه دما استار. جهت رطوبت زدایی محیط استخر و سونا با قدرت و سرعت بسیار بالا. دستگاه رطوبت گیر استخر یکی از ضروری ترین تجهیزات استخر و تهویه مطبوع محسوب می شود که وجود آن باعث جذب دمای محیط استخر شنا و ثابت نگه داشتن دمای هوا می شود.

خرید رطوبت گیر استخر

جهت استعلام قیمت و خرید دستگاه رطوبت گیر استخر با دما استار تماس بگیرید. ما به شما مشاوره و تجربه های فنی مورد نیاز جهت خرید و انتخاب مناسب رطوب گیر را به صورت تلفنی ارائه می دهیم. فروشگاه دما استار بیش از 100 محصول و 10 برند معتبر تولید کننده لوازم و تجهیزات استخر را ارائه می‌دهد.


قیمت رطوبت گیر استخر

در تعیین قیمت رطوبت گیر استخر عوامل زیادی از جمله مساخت و فضای مکان مورد نظر شما، میزان سیرکوله هوا، میزان ظرفیت روزانه رطوبت گیری دستگاه، دما و وزن دستگاه تاثیر گذارند.

رطوبت گیر استخر چیست و چگونه کار می‌کند؟

یکی از مشکلات اساسی که استخر ها با آن درگیر هستند؛ تبخیر از سطح آب و میزان رطوبت موجود در استخر است. این رطوبت بالا به مرور زمان منجر به خرابی دیوارها و سقف‌ها، پوشش های تزئینی و افزایش رشد قارچ و کپک خواهد شد. همچنین قرار گرفتن افراد در معرض رطوبت بالا، در محیط استخر باعث ایجاد احساس ناخوشایند در آن‌ها می شود. در نتیجه وجود یک رطوبت گیر برای رضایت مشتریان و محیط استخر ضروری است.

رطوبت گیر در واقع بخار بلند‌شده از سطح آب را دریافت و به داخل می‌کشد، سپس هوای تازه ای را جایگزین محیط می‌کند. این به منظور ایجاد هوای مطلوب در استخر های سرپوشیده انجام می‌شود.

راهنمای انتخاب رطوبت گیر استخر

برای خرید و انتخاب رطوبت گیر در ابتدا باید بدانید که برای جذب رطوبت از 3 روش استفاده می‌شود:

  1. جذب رطوبت از طریق نمک جذب کننده رطوبت
  2. جذب رطوبت با دستگاه رطوبت گير مكانیكی و ترمودینامیکی
  3. حذف رطوبت با استفاده از یونیزه کردن هوا توسط رطوبت گیر الکتریکی

نکات لازم برای انتخاب دستگاه رطوبت گیر استخر:

  • بدنه دستگاه ضد زنگ و نسبت به رطوبت مقاوم باشد.
  • رطوبت محیط قابل تنظیم باشد.
  • عملکرد به صورت خودکار و اتوماتیک
  • صدای پایین دستگاه
  • دستگاه بدون نیاز به کانال کشی باشد.
برای خرید رطوبت گیر استخر می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی کارشناسان دما استار برای خرید کمک بگیرید.